Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs ir kaut kas unikāls. Tas ir darbs, kas piepildīts ar priecīgiem mirkļiem un laimi. Kāzu fotogrāfam ir ievērojama loma kāda cilvēka labākajā dienā. Turklāt jūs varat nopelnīt diezgan daudz skaidras naudas, iemūžinot šos priecīgos mirkļus. Vai šī varētu būt jūsu karjera? Nu, tā noteikti ir lieliska ideja, taču ir dažas lietas, kas jums jāzina, pirms ķeraties klāt.

Pirms sākat strādāt kā profesionāls kāzu fotogrāfs, šeit ir galvenās lietas, kas jums jāzina:

Viss sākas ar pareizo aprīkojuma komplektu

Kļūt par kāzu fotogrāfu ir bezjēdzīgi, ja neko nezināt par savu tehniku. Fotogrāfi paļaujas uz savu aprīkojumu, jo putni paļaujas uz spārniem – tā ir absolūta nepieciešamība!

Tā rezultātā jūs nevarat vienkārši iegādāties vecu un sliktu kameru, un gaidīt uz brīnumu. Jums ir jāsaprot, kāds aprīkojums kāzu formātos darbojas vislabāk un kādi iestatījumi ir jāmaina, lai iegūtu labākos kadrus.

Šeit ir daži no pētniecības rīkiem:

  • Kameras (galvenā un 1 rezerves)
  • Vidēja tālummaiņas objektīvs, piemēram, 24–70 f / 2,8 objektīvs
  • Tāda telefoto objektīvs kā 70-200 mm
  • Platleņķa un pime objektīvs
  • Ārējā zibspuldze (zibspuldze)
  • Atmiņas karte un akumulatori
  • Statīvs un gaismas statīvs
  • Zibspuldzes difuzors
  • Kameras soma

Šis ir tikai pamata komplekts, kam noteikti ir jābūt līdzi uz pasākumiem. Neaizmirstiet par apgaismojumu no sagatavošanās līdz pašam vakaram. Apgaismojums var radīt vai salauzt fotosesiju, un, kad runa ir par kāzām, gaisma ir mākslas sastāvdaļa, un tā ir tikpat svarīga kā jūsu rīki.

Gatavojieties garai un nogurdinošai dienai

Jūs mēdzat aizmirst, cik ilgas kāzas patiesībā ir. Kad kāds jūs nolīgsts kā kāzu fotogrāfu, tas ir uz visu dienu līdz pašām beigām. Tas nozīmē, ka priekšā sagidāma gara diena. Jums ir jābūt klāt no paša rīta, kad visi tikai vēl pucējas, tad ceramonija un vakara pasākums. Visticamāk jūs strādāsiet līdz pusnaktij.

Daži pāri izmēģina kāzu fotosesiju, tādējādi jau iepriekš pārliecinās par kāzu fotogrāfu.

Tas fiziski un garīgi iztukšo, tāpēc pārliecinieties, ka esat tam gatavs. Iepriekšējā vakarā kārtīgi izgulieties, un viss jūsu aprīkojums ir iesaiņots un gatavs. Līdzi ņemiet arī dažas pudeles ūdens un dažas uzkodas – tas jūs uzturēs enerģiju un nomodā!

Neaizmirstiet saglabāt radošumu, kad regulāri fotogrāfējāt kāzas, pēdējās vēlamās lietas izsmeļ jūsu radošo dzirksti. Esiet motivēts, aplūkojot dažas iedvesmas kāzu fotogrāfijas.

Uzziniet, kas jūs īpaši nolīgst kāzās

Par sliktu nenāktu noskaidrot, kurš tieši jūs nolīgsts. Līgava var būt tā, kas tevi tur vēlas, vai arī viens no vecākiem. Katrā ziņā jums jāzina, kurš ir jūsu boss šajā lielajā dienā.

Kāpēc? Jo tas nosaka, ko un kā darīsit. Runājiet ar viņiem, lai saprastu, ko viņi vēlas no jums, un fotoattēlu veidu, ko viņi cer redzēt. Ja jūs nezināt, kas jūs pieņēma darbā, tad jūs nezināt, kā viņiem izpatikt!

Man šķiet vieglāk sākt intervijas stila sarunas ar pāriem, lai saprastu viņu redzējumus šajā lielajā dienā. Katras kāzas ir savs stāsts, iespējams, viņiem ir kāda īpaša ideja vai vieta, kas viņiem ir īpaša. Atrodiet šos stāstus un izmantojiet tos kā ceļvedi saturīgai un pārdomātai kāzu fotosesijai.

Tas viss ir attiecību veidošana

Kāzu fotogrāfus vai nu algos tieši pāri, vai arī kāzu plānotāji. Tāpēc tas var radīt neskaidrības par to, pie kā jūs īsti strādājat! Jūs tehniski nestrādājat plānotāja labā, taču jums joprojām jāpatur prātā viņu vajadzības.

Būtībā jums ir jānodrošina, ka jūs veicat tik augstu darba līmeni, lai tas viņus pozitīvi atspoguļotu. Viņi var demonstrēt jūsu attēlus savā vietnē, kas padara tos par izciliem kāzu plānotājiem ar patiešām labiem pārdevējiem. Rezultātā viņu reputācija pieaug, kas nozīmē arī jūsu reputācijas pieaugumu.

Veidojot labas attiecības ar viņiem, viņi sāks jūs novirzīt pie citiem cilvēkiem, kas palīdz attīstīt jūsu biznesu!

Dažos gadījumos kāzu fotogrāfs nēsā tādu pašu cepuri kā kāzu plānotājs, kur bez kāzu dienas uzņemšanas jūs būsiet iesaistīts daudzās lietās. Neļaujiet tam sevi demotivēt. Atcerieties, ka jūs veidojat attiecības ar visiem iesaistītajiem un galvenais mērķis ir apmierināt pāri.

Dienas beigās un pēc tam, kad viņi redzēs šo skaisto kāzu albumu, viņi uzrakstīs atsauksmi, kas var iegūt jums arvien jaunus darījumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.